Xtrasize – powiększenie penisa dzięki naturalnym składnikom!


Coraz częściej natrafiałam na nazwę tego produktu i to nie tylko na polskim rynku leków i suplementów. Okazuje się, że XtraSize ma międzynarodową renomę. Został stworzony w Stanach Zjednoczonych ponad 4 lata temu i zdaje się, że robi wokół siebie niezłe zamieszanie. Dlatego też, zdecydowałam się napisać artykuł na temat tego produktu.

XtraSize jest suplementem, który ma za zadanie przynieść widoczne rezultaty w życiu intymnym mężczyzn. Jego głównym działaniem jest wydłużenie członka oraz znaczne zwiększenie grubości penisa nawet o 30%. Większy penis jest w stanie dać więcej przyjemności nie tylko mężczyźnie, ale również i kobiecie.

Jak zapewnia producent, im dłużej stosujemy XtraSize, tym większych rezultatów można oczekiwać. Członek może urosnąć do 3 cm po miesiącu stosowania. Dalsza kuracja ma zapewnić jeszcze większe rezultaty.

W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Spożywanie środka opiera się na przyjmowaniu jednej dawki (tabletki) każdego dnia.

Jak działa XtraSize?

 Jego podstawowym zadaniem jest usprawnienie przepływu krwi w organizmie  oraz zwiększenie chłonności i sprawności ciała jamistego. Rezultatem są powiększone komory przyrodzenia, które są w stanie wypełnić się większą ilością krwi. Na tym przede wszystkim ma polegać proces powiększania członka.

Przyjrzałam się dokładnie składowi tego preparatu i mogę stwierdzić, że na pewno jest bezpieczny dla zdrowia, bo składa się wyłącznie z naturalnych komponentów.

Przeanalizujmy teraz składniki XtraSize:

 • Horny Goat Weed – to chińskie ziele wpływa na libido i erekcję. Stosowane jest naturalnie jako afrodyzjak, który wzmacnia fizyczne i psychiczne doznania.
 • Saw Palmetto – znane z pobudzania niskiego libido u mężczyzn i zwiększania energii seksualnej. Obniża cholesterol i poziom kwasów tłuszczowych w organizmie. Dodatkowo ma obniżać dolegliwość przerostu prostaty.
 • Muira Puama – wykorzystywana do leczenia problemów z potencją. Znana z powiedzenia „Muira Puama i seks do rana”. Podnosi poziom libido.
 • L-Arginine HCl / L-Lysine HCl – wspomaga wydzielanie hormonów w naszym organizmie – między innymi hormonu wzrostu. Tym samym oddziałuje na rozrost i dobre ukrwienie penisa.
 • L-Carnitine Fumarate – zwieksza dotlenienie mięśnia sercowego, oraz podnosi efektywność treningów.
 • Maca Tuber – podnosi poziom testosteronu u mężczyzn.
 • Maca – wpływa na właściwy poziom męskich hormonów w organizmie co sprzyja dłuższej erekcji, ale też zwiększa popęd płciowy czyli potencję seksualną.
 • Polipodium Vulgare – Jej właściwości oczyszczające zwiększają elastyczność skóry Twojego penisa, aby umożliwić jego wzrost.
 • Cranberry – ma działanie moczopędne i antybakteryjne.
 • Tribulus terrestris – znany jest z tego, że wzmaga produkcję testosteronu. Bardzo popularne stały się odżywki dla kulturystów, których podstawę stanowi właśnie ten tribulus terrestris.
 • Pumpkin – zapobiega przerostowi prostaty. Zawiera w sobie wiele pożytecznych elementów (żelazo, cynk, nienasycone kwasy tłuszczowe, potas i magnez). Zawiera w sobie wiele pożytecznych elementów (żelazo, cynk, nienasycone kwasy tłuszczowe, potas i magnez)

Rate this post